POWRÓT DO LISTY

Dom z krytym basenem – jak zrealizować marzenie?

Wiele osób przyznaje, że dom z basenem to jedno z ich największych marzeń. Wcale nie tak dawno można było jednak odnieść wrażenie, że to jedno z tych marzeń, które nie ma szans na realizację. Czas zatem zerwać z tym przeświadczeniem i przekonać się, że dom z basenem wewnętrznym znajduje się w zasięgu ręki.

 

 

Dom z basenem – projekt wszechstronny

Czy basen wewnętrzny w domu jest dziś synonimem prestiżu? Choć trudno z tym polemizować, nie da się też zaprzeczyć, że takie rozwiązanie ma szereg innych zalet. Warto o nim pomyśleć choćby dlatego, że z jednej strony pozwala na realizację dziecięcego marzenia, z drugiej strony zaś jest zachętą do większej aktywności. Wiele osób skarży się na to, że napięty grafik uniemożliwia im troskę o odpowiedni poziom tężyzny fizycznej. I choć niemal każdy uwielbia pływanie, nie każdemu podoba się trening w basenie pełnym ludzi. Dom z krytym basenem zachęca do regularnych ćwiczeń, a jednocześnie sprawia, że można przeznaczać na nie mniej czasu niż na wizytę na klasycznym basenie, mając pewność, że będą co najmniej tak samo efektywne. Basen może być też miejscem niezapomnianych imprez rodzinnych i innych spotkań towarzyskich.

Warto pamiętać także o tym, że obecność krytego basenu w domu to znakomity przykład nowoczesnego projektowania wnętrz. Tak Warszawa, jak i inne największe miasta to obszary, w których sprzedaż domu jest łatwiejsza, gdy ma on w sobie coś niezwykłego. Nowoczesny dom z basenem nadal nie jest zjawiskiem częstym, realizacja tego rodzaju projektu znacząco podnosi więc wartość nieruchomości w krótszej i dłuższej perspektywie.

W poszukiwaniu idealnego rozwiązania

Dom z krytym basenem to ciekawe pomysł, warto jednak pamiętać, że poziom satysfakcji z niego jest tym większy, im ciekawszy i bardziej dopracowany jest jego projekt. Jeśli więc zapada decyzja o takim rozwiązaniu, dobrym pomysłem jest poszukiwanie wsparcia u najlepszego architekta wnętrz z Warszawy. Cennik może nam wiele powiedzieć o kompetencjach osoby promującej się jako autor projektów krytych basenów, pamiętajmy jednak, że nie jest wcale jedynym źródłem informacji o nich.

Szukając idealnego projektu, dobrze jest pamiętać i o tym, że przed budowniczymi krytych basenów w domowych warunkach staje wiele wyzwań. Architekt wnętrz, który przygotuje projekt, powinien mieć zatem wiedzę zarówno z zakresu jego opracowywania, jak i wcielania w życie. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że rozwiązanie zachwycające nas na papierze, będzie ciekawe także w realnym świecie.

Często już nasz pierwszy kontakt z projektem basenu wewnętrznego w domu daje nam pewne pojęcie o szansach na jego realizację. Nie wszyscy mają jednak tak samo silnie rozwiniętą wyobraźnię. Na szczególne polecenie zasługuje zatem ten architekt wnętrz, który jest w stanie przedstawić swoje projekty już po wcieleniu w życie. Gotowe realizacje pozwalają na odpowiedzenie samemu sobie na pytanie o to, czy basen w domu rzeczywiście jest tym, o czym marzymy. Dają też pewność, że ciekawy projekt nie straci na swojej atrakcyjności podczas prób wcielania go w życie. Gdzie ich szukać? Analizę możliwości rynku polecamy od zapoznania się z szeroką ofertą naszych już zrealizowanych projektów. Zajrzyj w nasze portfolio!

SARNA ARCHITEKCI

Sp. z o.o. Sp.k.

KRS: 0000609145    NIP: PL8133718930

Nowe projekty,
współpraca,
zapytania

T: +48 600 900 070
T: +48 600 930 000

Aleksander Sarna
aleksander@sarna.com.pl

SARNA
ARCHITEKCI

RZESZÓW

ul. Szpitalna 5/7
PL 35-065 RZESZÓW
T. +48 17 85 95 400

SARNA
ARCHITEKCI

KRAKÓW

ul. Parkowa 11C
PL 33-332 KRAKÓW
T. +48 12 34 50 660

SARNA
ARCHITEKCI

WARSZAWA

ul. Śnieżna 4
PL 03-750 WARSZAWA
T. +48 22 300 16 80