POWRÓT DO LISTY

Projektowanie wnętrz dopasowanych do potrzeb Klienta

Naszym celem jest projektowanie wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych, które w perfekcyjny sposób połączą najwyższą funkcjonalność z oryginalną stylistyką. Zależy nam, aby stworzona przestrzeń idealnie wpisywała się w gust Klienta. Każdy architekt wnętrz z naszej pracowni śledzi najnowsze trendy branżowe, które staramy się umiejętnie łączyć z ponadczasową elegancją. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wykonana na podstawie naszego pomysłu aranżacja domu, biura, hotelu czy salonu sprzedaży musi być dopasowana do potrzeb użytkowników. Klasykę łączymy z nowatorskimi pomysłami – to pozwala nam tworzyć zarówno minimalistyczne i nieco surowe przestrzenie, jak i przytulne wnętrza, które przypadną do gustu miłośników klimatów vintage czy retro.

Projektowanie wnętrz – jak wygląda współpraca z nami?

Podczas wstępnej rozmowy poznajemy potrzeby Klienta i dokonujemy wyceny zlecenia. Kolejnym etapem jest inwentaryzacja, która pozwoli nam dopasować projekt do Twoich wyobrażeń dotyczących funkcjonalności i estetyki. Następnie przygotowujemy rzuty 2D z układem funkcjonalnym pomieszczeń. Po akceptacji projektu funkcjonalnego przechodzimy do stworzenia wizualizacji 3D (projekt koncepcyjny), w której znajdują się także meble przypisane do wnętrz. Kolejny etap obejmuje sporządzenie dokumentacji technicznej. Na indywidualne życzenie nasz architekt może objąć także nadzór autorski nad realizacją projektu.

Projektant wnętrz prywatnych

Miejsce zamieszkania ma stanowić prawdziwą przystań i oazę spokoju dla domowników. Tutaj mają poczuć się bezpiecznie, relaksować po trudach dnia codziennego, wypoczywać, pielęgnować życie rodzinne. Projektant wnętrz z naszej pracowni zadba, aby aranżacje pozwoliły stworzyć przestronne i pełne światła przestrzenie. Dbamy, aby wystrój wnętrz mieszkalnych łączył w sobie funkcjonalność poszczególnych stref z przytulnym nastrojem.

Aranżacja wnętrz biurowych

Wystrój biur ma sprzyjać ergonomii pracy, a jednocześnie powinien harmonizować z branżą, w której działa firma. Nasz architekt wnętrz zaprojektuje funkcjonalne przestrzenie biurowe sprzyjające wydajnej pracy, a jednocześnie dobrze dopasowane do identyfikacji wizualnej marki Klienta. Dzięki temu Twoje biura staną się prawdziwą wizytówką firmy!

Architekt wnętrz komercyjnych

Projektujemy przestrzenie komercyjne – hotele, restauracje, salony sprzedaży, centra SPA, prywatne żłobki i przedszkola, centra sportowe i inne. Dobry architekt wnętrz zadba, aby każda aranżacja wyróżniała się oryginalnym designem, który podkreśli unikalny charakter Twojego obiektu!

Wnętrza deweloperskie

Możemy przygotować projekt specjalnie dla deweloperów. Stworzymy projekt koncepcyjny i pokazowy oraz wizualizację. Rzetelna dokumentacja techniczna ułatwi bezbłędną realizację.

Home staging

Projektant wnętrz z naszej pracowni może zająć się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży lub pod wynajem. Odświeżymy wnętrza i przeprowadzimy metamorfozę, która pomoże wydobyć najlepsze cechy domu lub mieszkania oraz zainteresować szerokie grono nabywców.

Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami dla naszych, wymagających wysokiej jakości, inwestorów.

SARNA ARCHITEKCI Sp.k.

KRS: 0000609145
NIP: PL8133718930

Nowe projekty,
współpraca,
zapytania


T: +48 600 900 070
T: +48 600 930 000

Aleksander Sarna
aleksander@sarna.com.pl