WE CARE MORE ABOUT THE INTERIORSWE CARE MORE ABOUT THE INTERIORSDiana Sarna - Architekt Wnętrz

SARNA ARCHITEKCI Sp.k. to biuro projektowe specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, które powadzę od 2002 roku.

Zdobyte doświadczenie w pracy dla wymagających Inwestorów prywatnych i komercyjnych z wielu krajów, pozwala nam skutecznie łączyć wyobraźnię projektową z potrzebami przyszłego użytkownika i realizować wymagające projekty sprawnie poruszając się w różnych obszarach sztuki.

Wraz z zespołem utalentowanych profesjonalistów realizujemy wymagające projekty wnętrz w estetyce subtelnego luksusu.

Naszą pracę definiuje mariaż kreatywności i odpowiedzialności, co oznacza że projektowane przez nas wnętrza są niepowtarzalne, ale też możliwe do zrealizowania, estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne.

KREATYWNOŚĆ daje nam nieograniczone możliwości  przeobrażenia wnętrza do zaprojektowania w przestrzeń do komfortowego życia czy efektywnej pracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ pozwala nam tę przestrzeń, z poszanowaniem życzeń, budżetu inwestora, oraz otoczenia i przyrody planować i realizować.

A prywatnie moją pasję do architektury wnętrz definiuje wrażliwość, która woła mnie w góry i ciekawość która prowadzi  do miast.

 

Architektura wnętrz, projektowanie wnętrz to realizowanie naszej pasji

Na naszą twórczość projektową składa się wiele różnorodnych działań, których skończonym i namacalnym efektem jest powstała w naturze architektura, zaprojektowane i zrealizowane wnętrza oraz mebel i obraz, których wartość sprawdza się w funkcjonowaniu i odbiorze estetycznym.

Diana Sarna - Architekt Wnętrz

Dowiedz się więcej

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Mieszkalnych

Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Komercyjnych

Koncepcje Architektoniczne

Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Europy,
na bliskim Wschodzie
i w Afryce

Każdy projekt wnętrz traktujemy bardzo indywidualnie. Wierzymy, że efektywna komunikacja i elastyczność podczas współpracy projektowej przynoszą znakomite efekty. Rozpoczynając naszą pracę nad projektowaniem wnętrza, staramy się maksymalnie zrozumieć indywidualne potrzeby i preferencje naszych Inwestorów, transferując przekazane informacje na konkretne rozwiązania projektowe, aby w efekcie końcowym przedstawić taki projekt wnętrza, który będzie stanowił przemyślany w każdym aspekcie i dopracowany wizualnie efekt.

Dowiedz się więcej

Zaufali nam

Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami dla naszych, wymagających wysokiej jakości, inwestorów.

SARNA ARCHITEKCI Sp.k.

KRS: 0000609145
NIP: PL8133718930

Nowe projekty,
współpraca,
zapytania


T: +48 600 900 070
T: +48 600 930 000

Aleksander Sarna
aleksander@sarna.com.pl