Studio Projektowe

baner

Nasze Studio Projektowe
działa od 2002 roku.

Architektura wnętrz to realizowanie naszej pasji, którą mamy przyjemność dzielić się z Inwestorami.

Zespołem projektowym kieruje Architekt Wnętrz DIANA SARNA — miłośniczka przedmiotu szlachetnego detalu, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Na naszą twórczość projektową składa się wiele różnorodnych działań, których skończonym i namacalnym efektem jest powstała w naturze architektura, zaprojektowane i zrealizowane wnętrze oraz mebel i obraz, których wartość sprawdza się w funkcjonowaniu i odbiorze estetycznym.
Wyróżnia nas podejście projakościowe, tj. zapewnienie naszym Inwestorom profesjonalnej obsługi projektowej na wysokim poziomie, opartej na realizacji indywidualnych potrzeb, określonych na wstępnym etapie naszej współpracy przez cały okres naszej współpracy od koncepcji do zakończenia prac wykończeniowych.

Podstawą naszego projektowania jest nieograniczona wyobraźnia, budująca nastrój wnętrza i dbająca o potrzeby jego użytkowników, nieginąca na kolejnym etapie powstawania dzieła — realizacji projektu. Wspomagamy ją, współpracując ze sprawdzonymi, doświadczonymi wykonawcami — profesjonalistami w swych dziedzinach, czego efektem jest harmonia i dopracowany detal. Wykluczamy w ten sposób wszelką przypadkowość na rzecz konsekwentnie budowanych form mieszczących się w kanonach modnego, nowoczesnego wzornictwa lub ewentualnie subtelnie połączonej klasyki z nowoczesnością.
Staramy się integrować architekturę, architekturę wnętrz i projektowane elementy meblowe w spójną, przemyślaną całość, definiując w ten sposób kompleksową ofertę naszego biura projektowego.

Diana Sarna

Zespół

Diana Sarna

Co – founder | Wiodący Architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Aleksander Sarna

Co – founder | CEO

Karolina Ciba

Absolwentka kierunku Architektura / Politechnika Świętokrzyska

Ewa Karczewska

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Naszych Architektów charakteryzuje branżowe, kierunkowe wykształcenie i doświadczenie, które w efekcie końcowym sprawia, że projektowane rozwiązania są funkcjonalne i jednocześnie indywidualnie tworzone dla naszych Inwestorów, dla których mamy przyjemność realizować naszą pasję.

Wierzymy, że efektywna komunikacja i elastyczność podczas współpracy projektowej przynoszą znakomite efekty. Rozpoczynając naszą pracę staramy się maksymalnie zrozumieć indywidualne potrzeby i preferencje naszych Inwestorów, transferując przekazane informacje na konkretne rozwiązania projektowe, aby w efekcie końcowym przedstawić taki projekt wnętrza, który będzie stanowił przemyślany w każdym aspekcie i dopracowany wizualnie efekt.

Projektujemy wnętrza mieszkalne: domy, rezydencje, mieszkania, apartamenty i powierzchnie komercyjne, wnętrza handlowe, biurowe i usługowe.

Naszym celem jest tworzenie ergonomicznych przestrzeni, które zachwycą funkcjonalnością i oryginalnym charakterem, dostosowanym do indywidualnych potrzeb, życzeń i wymagań naszych inwestorów, i takie projekty wnętrz realizujemy od 2002 roku.

Mamy niekwestionowaną przyjemność z pracy dla klientów prywatnych, a także międzynarodowych dużych korporacji, takich jak np. ArcelorMittal, Becton Dickinson & Company, MAN i instytucjonalnych, na przykład Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego lub na przykład projekt wnętrz National Social Security Welfare Corporation w Liberii w Afryce.

Jak możemy Państwu pomóc?

Publikacje

Prev Next

Existence

Cream

Living Room

Homes Overseas

Existence

Existence

МажорДом

Existence

Referencje

Zaufali nam

Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami dla naszych, wymagających wysokiej jakości, inwestorów.

SARNA ARCHITEKCI Sp.k.

KRS: 0000609145
NIP: PL8133718930

Nowe projekty,
współpraca,
zapytania


T: +48 600 900 070
T: +48 600 930 000

Aleksander Sarna
aleksander@sarna.com.pl