POWRÓT DO LISTY

Nowoczesny apartament – zobacz nasz krakowski projekt

Nowoczesność, minimalizm i przestronność, to główne cechy prezentowanego apartamentu w Krakowie. Został on urządzony z dużą dbałością o szczegóły, a charakteru dodają mu starannie dobrane i odpowiednio wyeksponowane akcenty kolorystyczne.

 

 

Apartament w Krakowie

Zrealizowany projekt apartamentu w Krakowie łączy w sobie przewagę, jasnych, neutralnych barw, które uzupełniono mocniejszymi detalami. W salonie dominuje duża, niebieska kanapa, a charakteru dodają czarne detale – ramy okienne, lampy, stelaż szklanego stolika i i niewielka półka.

Sypialnia zachwyca nowoczesnym i eleganckim połączeniem jasnego drewna, uzupełnionego bielą i szarością. Czarne akcenty są bardzo delikatne i subtelne. Biel dominuje w części kuchennej, a także w łazience, gdzie na jej tle wyróżnia się oryginalna, niebieska ściana.

Cały apartament jest niezwykle spójny i choć poszczególne pomieszczenia różnią się od siebie, wszystkie utrzymane są w podobnym klimacie. Biel, jasne drewno, a także niewielkie, ale za to wyraziste czarne detale pojawiają się w różnym natężeniu we wszystkich pomieszczeniach. Oszczędność środków i dopracowane, zastosowane z konsekwencją szczegóły sprawiły, że wnętrza apartamentu są nowoczesne i wyraziste, a zarazem nie pozbawione ciepła.

 

 

Kraków – tam nas znajdziesz!

Często skorzystanie z usług profesjonalnego architekta wnętrz, jest najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Jego doświadczenie pozwala na stworzenie przestrzeni, która będzie nie tylko piękna, ale też funkcjonalna i dopasowana do konkretnych potrzeb klienta.

Wystrój prezentowanego apartamentu jest dziełem Sarna Architekci – możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Zespół tworzą pracujący z pasją architekci wnętrz. Kraków to jedno z miast, gdzie posiadamy swój oddział. Więcej naszych projektów zobaczysz w Portfolio.

Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Polski, jak również poza jej granicami dla naszych, wymagających wysokiej jakości, inwestorów.

SARNA ARCHITEKCI Sp.k.

KRS: 0000609145
NIP: PL8133718930

Nowe projekty,
współpraca,
zapytania


T: +48 600 900 070
T: +48 600 930 000

Aleksander Sarna
aleksander@sarna.com.pl